autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Smērvielas

GREASE 15

AGIP GREASE 15 un 16 ir zaļā krāsā, šķiedrainas, uz kalcija bāzes veidotas, smērvielas transportlīdzekļa šasijas eļļošanai.... Apskatīt vairāk..

GREASE 16

AGIP GREASE 15 un 16 ir zaļā krāsā, šķiedrainas, uz kalcija bāzes veidotas, smērvielas transportlīdzekļa šasijas eļļošanai.... Apskatīt vairāk..

GREASE 30

AGIP GREASE 30 ir vidēji - šķiedraina, uz litija bāzes veidota, daudzfunkcionāla smērviela.... Apskatīt vairāk..

GREASE 33 FD

AGIP GREASE 33 FD ir nekūstoša smērviela, kas izstrādāta īpaši sabiezinātas želejveida vielas formā, kas produktam piešķir gaiši brūnu krāsu un gludu tekstūru. Tā ir paredzēta rumbas gultņu eļļošanai priekš riteņiem ar disku bremzēm. ... Apskatīt vairāk..

GREASE AC

AGIP GREASE AC produkti ir kompleksas smērvielas, kam pamatā ir alumīnija ziepes, kas satur EP un pretoksidēšanās piedevas, kas paredzētas lietošanai pie augstas - temperatūras, kur nepieciešama laba izturība pret ūdeni.... Apskatīt vairāk..

GREASE MU

AGIP GREASE MU ir dzelteni - brūna, uz litija bāzes veidota, vidēji - šķiedraina "daudzfunkcionāla" smērviela, kas piemērota ļoti plašam pielietojumam. Pakāpes atšķiras tikai ar konsistenci.... Apskatīt vairāk..

GREASE MUEP

AGIP GREASE MU EP ir īpaša dzeltenīgi brūna, nedaudz šķiedraina, uz litija bāzes veidota smērviela ar gludu tekstūru, kas satur EP (izturība pie lielas slodzes) piedevas. Pakāpes atšķiras tikai ar konsistenci.... Apskatīt vairāk..

GREASE NF

AGIP GREASE NF ir nekūstoša smērviela, kas izstrādāta īpaši sabiezinātas želejveida vielas formā, kas produktam piešķir gaiši brūnu krāsu un gludu tekstūru.... Apskatīt vairāk..

GREASE NG3

AGIP GREASE NG 3 ir tumši pelēka, uz kalcija bāzes veidota grafīta smērviela ar gludu tekstūru.... Apskatīt vairāk..

GREASE SLL00

Apskatīt vairāk..

GREASE SM 2

AGIP GREASE SM ir pelēki melna, uz litija bāzes veidota smērviela ar gludu tekstūru, kas satur molibdēna disulfīdu.... Apskatīt vairāk..

GREASE LC

AGIP GREASE LC ir īpaša daudzfunkcionāla, kompleksa litija smērviela, ar ļoti augstu kritisko punktu (fizikālā stāvokļa maiņa punktu) un augstu stabilitāti, kas satur pretrūsas, pretoksidēšanās un EP piedevas. AGIP GREASE LC ir paredzēta lietošanai pie augstām temperatūrām un  zem lielas slodzes (spiediena).... Apskatīt vairāk..

SAGUS 60

AGIP SAGUS 60 ir tumši pelēka grafīta smērviela.... Apskatīt vairāk..