autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Transmisijas eļļas

eni Rotra MP 85W-140

Eļļa priekš vieglo automašīnu un kravas automašīnu manuālajām pārnesumkārbām, piemērota smagi noslogotu zobratu (EP) eļļošanai. Produkts ir īpaši paredzēts diferenciāļiem ar hipoidāliem zobratiem, kuriem lieto smērvielu ļoti smagos ekspluatācijas apstākļos sakarā ar intensīvu dinamisko slodzi un augstām temperatūrām. To var izmantot arī parasto pārnesumkārbu, riteņu piedziņas ass reduktora un būvniecības un lauksaimniecības tehnikas jūgvārpstām, ja... Apskatīt vairāk..

eni Rotra HY DB 80W

Smērviela  vieglo automašīnu un kravas automašīnu manuālajām pārnesumkārbām, arī piemērota tiem izkārtojumiem, kas apvieno gan pārnesumkārbu, gan diferenciāli vienā korpusā, ja nav iesaistīti hipoidālie zobrati. Produkts, kas īpaši izstrādāts E.P. (īpaši liela spiediena) apstākļiem un to oficiāli licencējusi Daimler Chrysler. Produkts ir ar lieliskām pretnodiluma īpašībām priekš zobratu zobu un gultņu aizsardzības, tā saglabā  visu ieeļļoto sastāvdaļu... Apskatīt vairāk..

eni Rotra MP 80W-90

Eļļa priekš vieglo automašīnu un kravas automašīnu manuālajām pārnesumkārbām, piemērota smagi noslogotu zobratu (EP) eļļošanai. Produkts ir īpaši paredzēts diferenciāļiem ar hipoidāliem zobratiem, kuriem lieto smērvielu ļoti smagos ekspluatācijas apstākļos sakarā ar intensīvu dinamisko slodzi un augstām temperatūrām. To var izmantot arī parasto pārnesumkārbu, riteņu piedziņas ass reduktora un  būvniecības un lauksaimniecības tehnikas jūgvārpstām, ja... Apskatīt vairāk..

eni Rotra LSX 75W-90

Pilnībā sintētiska smērviela priekš izmantošanas vairumā mūsdienu vieglo automašīnu un kravas automašīnu pārnesumkārbās un diferenciāļos. Tā piedāvā izcilu izturību pret koroziju un termo-oksidatīvo stabilitāti un tādējādi atbilst visstingrākajām ražotāju prasībām,  lai nodrošinātu pagarinātu eļļas nomaiņas intervālu.... Apskatīt vairāk..

eni Rotra ATF II E

Pilnībā sintētiska smērviela priekš automātiskajām pārnesumkārbām, ko izmantovieglajām un kravas automašīnām. Produkts garantē izcilu sniegumu aukstā klimatā, efektīvu aizsardzību pret zobratu nodilumu un saderību ar visām blīvēm, kas tiek izmantotas pārnesumkārbās. Tā izcilā noturība pret oksidāciju nodrošina ilgstošu darbību, kas nodrošina ilgāku eļļas nomaiņas intervālu. Pateicoties tā īpašībām, produkts atbilst  šīs sfēras galveno ražotāju... Apskatīt vairāk..

ATF 33 G 0

Speciāla smērviela, kas domāta automātiskajām pārnesumkārbām, ko izmanto vieglajās automašīnās, īpašu uzmanību pievēršot Ford un Borg Warner pārnesumkārbām, kurām nepieciešama ESW-M2C33 GF eļļa. Piemērota lietošanai stūres pastiprinātājos un dažu iekārtu hidrauliskajās sistēmās.  Produkts garantē izcilu sniegumu aukstos laika apstākļos, efektīvu aizsardzību pret zobratu nodilumu un saderību ar visām blīvēm, kas tiek izmantotas pārnesumkārbās.... Apskatīt vairāk..

eni Rotra ATF II D

Speciāla smērviela priekš automātiskajām pārnesumkārbām, ko izmanto vieglajām un kravas automašīnām. Produkts garantē izcilu sniegumu aukstos laika apstākļos, efektīvu aizsardzību pret zobratu nodilumu un saderību ar visām blīvēm, kas tiek izmantotas pārnesumkārbās. Pateicoties tā īpašībām, produkts atbilst šīs sfēras galveno ražotāju darījumu izpildes līmenim. ... Apskatīt vairāk..

eni Rotra DEXRON III

Speciāla smērviela, kas domāta automātiskajām pārnesumkārbām, ko izmanto vieglajās automašīnās un kravas automašīnās, īpaši domāta automašīnām, kurām nepieciešams GM DEXRON IIIG. Produkts garantē izcilu sniegumu aukstos laika apstākļos, efektīvu aizsardzību pret zobratu nodilumu un saderību ar visām blīvēm, kas tiek izmantotas pārnesumkārbās. Pateicoties tā īpašībām, produkts atbilst šīs sfēras galveno ražotāju darījumu izpildes līmenim. ... Apskatīt vairāk..

eni Rotra ATF

Smērviela paredzēta izmantošanai automātiskajās pārnesumkārbās un stūres pastiprinātājos, domāta tieši transportlīdzekļiem, kam nepieciešama universāla  smērviela. Tehniskā produkta īpašības ļauj izmantot pie viszemākajām temperatūrām un nodrošina maksimālu ieeļļoto sastāvdaļu aizsardzību pret nodilumu un koroziju.... Apskatīt vairāk..