autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Sintētiskās eļļas

eni i-sint 5w-30

eni i-Sint 5W-30 ir augstāko tehnoloģiju sintētiskā dzinēja eļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS) modernām vieglajām automašīnām ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem ar vai bez kvēpu filtra atslēgšanas (DPF), un pieļauj arī ilgākus eļļas nomaiņas intervālus. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint tech ow-30

Pilnībā sintētiska dzinēja eļļa ar pazeminātu viskozitāti augstas temperatūras apstākļos (HTHS) VW grupas transportlīdzekļiem ar LongLife servisu elastīgiem eļļas maiņas intervāliem, kam ir nepieciešama Volkswagen 503 00 + 506 00 + 506 01 tehniskās apkopes specifikācijai atbilstoša eļļa.... Apskatīt vairāk..

eni i-sint tech f 5w-30

eni i-Sint tech F 5W-30 ir uzlabota eļļa vieglo automašīnu motoriem. Tā ļauj ekonomēt degvielu un ir radīta, izmantojot sintētiskus materiālus un inovatīvas tehnoloģijas. Tā ir paredzēta lielākajai daļai jauno Ford modeļu, kam ir nepieciešama M2C-913C specifikācijai atbilstoša eļļa. To var izmantot arī agrākiem FORD modeļiem, kam ir nepieciešama 912 vai 913 A/B specifikācijām atbilstoša eļļa, kā arī jebkuram citam transportlīdzeklim, kam ir nepieciešama ACEA... Apskatīt vairāk..

eni i-sint tech g 5w-30

eni i-Sint tech G 5W-30 ir augstas veiktspējas dzinēja eļļa, galvenokārt paredzēta lietošanai General Motors (GM) transportlīdzekļiem, kuriem ir nepieciešams GM-LL-A025 vai GM-LL-B025 atbilstošs produkts lielākiem (LL - LongLife) tehniskās apkopes intervāliem.... Apskatīt vairāk..

eni i-sint tech r 5w-30

eni i-Sint tech R 5W-30 ir augsto tehnoloģiju sintētiskā dzinēja eļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS) modernām vieglajām automašīnām ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem, kam nepieciešama ACEA C4 vai RENAULT RN0720 atbilstoša eļļa. Tā pieļauj arī ilgākus eļļas nomaiņas intervālus. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint fe 5w-30

eni i-Sint FE 5W-30 ir īpaši augstas veikstpējas sintētiskā motoreļļa jaunās paaudzes automašīnām.Tā neļauj kvēpu filrā uzkrāties nogulsnēm, turklāt, salīdzinājumā ar tās pašas SAE pakāpes produktiem, tā piedāvā uzlabotu degvielas ekonomiju. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint ms 5w-30

eni i-Sint MS 5W-30 ir augstākās kvalitātes sintētiskā eļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS), kas ir radīta īpaši benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju ieeļļošanai automašīnās, kam ir nepieciešama jaunākās paaudzes dzinēja eļļa. Šī eļļa atbilst attiecīgo  OEM dzinēju specifikācijām, samazinot izplūdes gāzes arī ar kvēpu filtra atslēgšanu (DPF) un atbilst jaunākajos tiesību aktos noteiktajām prasībām. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint ms 5w-40

eni i-Sint MS 5W-40 ir kvalitatīva sintētiskā eļļa ar samazinātu sulfātu pelnu, fosfora un sēra saturu (Mid SAPS), kas ir radīta īpaši benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju ieeļļošanai automašīnās, kam ir nepieciešama jaunākās paaudzes dzinēja eļļa. Šī eļļa atbilst attiecīgo  OEM dzinēju specifikācijām, samazinot izplūdes gāzes arī ar kvēpu filtra atslēgšanu (DPF) un atbilst jaunākajos tiesību aktos noteiktajām prasībām. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint 5w-40

eni i-Sint 5W-40 ir augstas veiktspējas sintētiskā eļļa, kas ir īpaši radīta vieglajām automašīnām ar beznīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint professional 5w-40

eni i-Sint professional 5W-40 ir augstas veikstpējas sintētiskā dzinēja eļļa, kas ir paredzēta jaunākajiem automašīnu modeļiem ar benzīna vai dīzeļdegvielas dzinējiem darbībaiarī  ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. ... Apskatīt vairāk..

eni i-sint tech m 5w-30

Apskatīt vairāk..

7007 ow-30

Apskatīt vairāk..