autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Vieglo automašīnu sērija

Izmantojot Eni eļļas, jūs ietaupīsiet izmaksas uz automašīnas remontu un iegūsiet mazāku degvielas patēriņu. No maziem un vidējiem hečbekiem līdz augstākās klases sporta automašīnas ar benzīna vai dīzeļa dzinēju, Eni produkti nodrošinās uzticamu veiktspēju neatkarīgi no apstākļiem. Produktu klāsts pilnībā atbilst ražotāju un citu starptautisko institūciju jaunākajām specifikācijām ar mērķi nodrošināt vislabāko aizsardzību ikvienai dzinēja sastāvdaļai.

Apskatīt i-Sint produktu katalogu.

 i-Sint  i-Sint tech
1.png 2.png

 i-Sint līnijā ietilpst gan mūsdienīgu tehnoloģiju produkti, kas īpaši piemēroti automašīnām ar anti-daļiņu filtriem (degvielas ekonomija un Mid-SAPS tehnoloģija), gan tradicionālo tehnoloģiju produkti, piemēram, i-Sint 10w-40 un i-Sint 15w-40, kuri piemēroti vecākas paaudzes automašīnu dzinējiem.

 i-Sint tech līnija radīta ar mērķi piedāvāt kvalitatīvus produktus, kas ir izstrādāti, izmantojot kvalitatīvas izejvielas un inovatīvus komponentus, tādējādi maksimāli apmierinot pasaules vadošo auto ražotāju īpašās vajadzības attiecībā uz automašīnu dzinējiem.

i-Sint Professional
3.png

i-Sint professional līnijas produkti galvenokārt ir paredzēti profesionāļiem. Šo produktu piemērojamība ir atkarīga no nozares profesionāļu novērtējuma un kompetences, kuri vienmēr var paļauties arī uz Eni tehniskā atbalsta komandu.


 

 

Sintētiskās eļļas

   ... Apskatīt vairāk..

Pussintētiskās eļļas

Apskatīt vairāk..

Minerālās eļļas

Apskatīt vairāk..

Transmisijas eļļas

Apskatīt vairāk..