autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

i-Sea produktu līnija

Eni pētījumu departaments ir radījis speciālu smērvielu līniju eni i-Sea, kas paredzēta visiem atpūtas kuģiem – no jūras jahtām līdz motorlaivām, kā arī ūdens motocikliem, gan 2-taktu gan 4-taktu, stacionārajiem un piekaramajiem dzinējiem.

Apskatīt i-Sea produktu katalogu.

Augsta bioloģiskās sadalīšanās spēja

Sāls pretkorozijas sadalīšanās spēja

Sastāvā tiek izmantoti īpaši sintētiskie ēteri, kas garantē augstu bioloģiskās sadalīšanās spēju (67% testā OECD 301f),
tādējādi ievērojami samazinot ietekmi uz
apkārtējo ūdens vidi.

Īpaši izstrādātais piedevu komplekss aizsargā dzinējus pret nodilumu un no sāls izraisošo koroziju, kas ir tipiski sāļajai jūras videi, nodrošinot maksimālu motora iekšējo mezglu aizsardzību.

Ilgstoši eļļas maiņas intervāli

Īpašas Sintētikās bāzes eļļas un pretoksidēšanās piedevas nodrošina ilgākus eļļas maiņas intervālus.


Tīrs dzinējs
 

Īpašais smērvielu „bezpelnu” sastāvs, ir paredzēts, lai samazinātu oglekļa nogulšņu veidošanos dzinējā, nodrošinot optimālu motora darbību un labākos veiktspējas rādītājus.


Motora kalpošanas ilgums

Smērvielu lieliskās mazgāšanas un dispersijas īpašības uztur ideālu visus dzinēja mezglu veiktspēju, sekmējot to darba mūža pagarināšanu.

 

Outboard - Piekaramie dzinēji

Smērvielas īpaši izstrādātas un testētas 2-taktu un 4-taktu piekaramajiem motoriem un atbilst visaugstākajiem starptautiskajiem tehniskajiem standartiem.                             ... Apskatīt vairāk..

Inboard - Stacionārie dzinēji

Smērvielas īpaši izstrādātas stacionārajiem 4-taktu benzīna un dīzeļdzinējiem, tās ir testējuši un apstiprinājuši pielietošanai lielākie starptautiskie ražotāji. Nodrošina augstu darbības uzticamību un ilgnoturīgu, dzinēja aizsardzību pat ilgstošas dīkstāves gadījumā.... Apskatīt vairāk..

Waterkraft - Ūdens motociklu

Smērvielas 2-taktu un 4-taktu dzinējiem, īpaši izstrādātas, lai palielinātu ūdens motociklu veiktspēju. Efektīvi aizsargā virsmas pret sāls izraisīto koroziju, kas ir īpaši svarīgi ūdens motocikliem. Var ērti izmantot arī citiem piekaramajiem laivu dzinējiem.... Apskatīt vairāk..