autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Sintētiskās eļļas

kart 2t

KART 2T ir sintētiskā eļļa, kas satur  rīcineļļu un ir radīta īpaši motocikliem ar divtaktu  dzinējiem, kas darbojas ļoti lielā ātrumā gan ar gaisa, gan ūdens dzesēšanas sistēmu. Produkts pirms lietošanas ir jāsajauc atbilstoši dzinēja ražotāja norādījumiem. ... Apskatīt vairāk..

eni i-ride moto 2t

eni i-Ride moto 2t ir sintētiskā eļļa, kas nerada dūmus un ir paredzēta jaudīgiem motocikliem ar divtaktu dzinējiem, kādi tiek izmantoti sporta vajadzībām. Tās formulas pamatā irlabākie sintētiskie materiāli un īpašas piedevas, kas sniedz izcilu veikstpēju. Produkts ir piemērots gan jauktai eļļošanai, gan  iesmidzināšanai, un piedāvā izcilu veiktspēju gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos. ... Apskatīt vairāk..

eni i-ride scooter 10w-40

eni i-Ride scooter 10W-40 ir sintētiska eļļa, paredzēta motorolleriem ar četrtaktu dzinējiem. Piemērota dzinējiem gan ar gaisa, gan ūdens dzesēšanas sistēmu, kas tiek darbināti ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Tā kā nav lietošanas ierobežojumu attiecībā uz apkārtējā gaisa temperatūru, eni i-Ride scooter 10W-40 var izmantot visās sezonās un platuma grādos. ... Apskatīt vairāk..

eni i-ride scooter 2t top

eni i-Ride scooter 2t top ir sintētiskā eļļa, kas nerada dūmus un ir paredzēta jaudīgiem motocikliem ar divtaktu dzinējiem, kādi tiek izmantoti gan ikdienas, gan sporta vajadzībām. Tās formulas pamatā ir labākie sintētiskie materiāli un īpašas piedevas, kas sniedz izcilu veikstpēju. Produkts ir piemērots gan jauktai eļļošanai, gan  iesmidzināšanai.... Apskatīt vairāk..

racing 4t 10w-60

RACING 4T ir sevišķi augstas kvalitātes sintētiskā eļļa jaunās paaudzes augstas veiktspējas četrtaktu dzinējiem. Tā ir īpaši piemērota izmantošanai sacīkstēs un motosportā. Piaggio grupas oficiāli apstiprināta eļļa. ... Apskatīt vairāk..

eni i-ride moto 20w-50

eni i-Ride moto 20W-50 ir jaunākās paaudzes sintētiskā eļļa motocikliem, radīta izmantošanai īpaši sacīkstēs vai  ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. eni i-Ride moto 20W-50 ir īpaši ieteicama, kad ir nepieciešama maksimāla veiktspēja un aizsardzība. ... Apskatīt vairāk..

eni i-ride moto 10w-40

eni i-Ride moto 10W-40 ir jaunākās paaudzes augstas veiktspējas daudzpakāpju sintētiskā eļļa četrtaktu motociklu dzinējiem. Tā apmierina visas vajadzības gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos un ir piemērota izmantošanai arī ekstremālos un daudzveidīgos ekspluatācijas apstākļos, piemēram, braucot pa automaģistrāli pie augstas temperatūras vai taksometru servisam pie zemas temperatūras.  Ieteicama tāliem ceļojumiem.... Apskatīt vairāk..

eni i-ride motogp 10w-60

eni i-RIDE MOTOGP 10W-60 ir pilnībā sintētiska eļļa, kas ir radīta no  labākajām bāzes eļļām un piedevām, kādas spēj piedāvāt jaunākās tehnoloģijas. Tā ir radīta īpaši augstas veiktspējas četrtaktu dzinējiem. Īpašās sintētiskās bāzes eļļas, ko mēs izmantojam, nodrošina  augstākā līmeņa pretestību augstai darbības temperatūrai un, pateicoties mūsu īpaši izstrādātajām piedevām, arī lielisku stabilitāti.  Šīs īpašības padara... Apskatīt vairāk..

eni i-ride scooter 2t

eni i-Ride scooter 2t ir sintētiskā eļļa, kas nerada dūmus un ir paredzēta tieši jaunākās paaudzes divtaktu dzinējiem. eni i-Ride scooter 2t, kaut tā ir arī radīta īpaši iesmidzināšanas sistēmām, var izmantot arī jauktai eļļošanai.... Apskatīt vairāk..