autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Sintētiskās eļļas

i-sigma top ms 10w-40

Sintētiskās tehnoloģijas lieljaudas dzinēju eļļa Euro V un vecākiem dzinējiem. Optimāla saderība ar pēcapstrādes sistēmām... Apskatīt vairāk..

i-sigma top ms 10w-30

Sintētiskās tehnoloģijas lieljaudas dzinēju eļļa Euro V un vecākiem dzinējiem ar palielinātām degvielas ekonomijas īpašībām. Optimāla saderība ar pēcapstrādes sistēmām.... Apskatīt vairāk..

i-sigma top 10w-40

Sintētiskās tehnoloģijas eļļa lieljaudas dzinējiem, kas darbojas ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Nodrošina maksimālus tehniskās apkopes intervālus. ... Apskatīt vairāk..

i-sigma top 5w-30

Jaunākās sintētiskās tehnoloģijas dzinēja eļļa. Piemērota lieljaudas dzinējiem, kas darbojas ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Tā ļauj ekonomēt degvielu un ir īpaši ieteicama gariem ceļojumiem. ... Apskatīt vairāk..

i-sigma performance 10w-40

Sintētiskās tehnoloģijas lieljaudas dzinēju eļļa , piemērota dzinējiem, kas darbojas ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Garantē maksimālus eļļas nomaiņas intervālus un augsta līmeņa dzinēja aizsardzību.... Apskatīt vairāk..

i-sigma special mb 10w-40

Daudzpakāpju sintētiskās tehnoloģijas eļļa, piemērota lieljaudas dīzeļdegvielas dzinējiem, kas darbojas ekstremālos ekspluatācijas apstākļos. Nodrošina lielus eļļas nomaiņas intervālus un degvielas ekonomiju.... Apskatīt vairāk..