autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Minerālās eļļas

i-sigma top ms 15w-40

Jaunās paaudzes dzinēja eļļa, piemērota lietošanai jaunākajos dīzeļdegvielas dzinējos  (Euro 3 līdz Euro 5), īpaši tādos, kuri ir aprīkoti ar  izplūdes gāzu pēcapstrādes sistēmām. Lieliski piemērota lietošanai Volvo un Caterpillar dzinējos.... Apskatīt vairāk..

i-sigma performance e3 15w-40

Dzinēja eļļa, ieteicama vairumam lieljaudas dzinēju. To var droši un efektīvi izmantot arī transportlīdzekļos, kas tiek izmantoti vietējai un liela attāluma kravas un pasažieru pārvadāšanai, kā arī dtansportlīdzekļiem ar dīzeļdegvielas dzinējiem.... Apskatīt vairāk..

i-sigma performance e7 15w-40

Augstas veiktspējas lieljaudas dzinēja eļļa ar lieliskām mazgāšanas un  šķīdināšanas īpašībām,  kas atbilst ACEA E7/ E5 specifikācijām. ... Apskatīt vairāk..

i-sigma universal dl 15w-40

Eļļa dīzeļdegvielas dzinējiem, lieliski piemērota kravas automašīnām, autobusiem, darba mašīnām, furgoniem un smagajām automašīnām. Garantē vienādus kvalitātes standartus visu veidu transportlīdzekļiem. ... Apskatīt vairāk..

i-sigma universal 15w-40

Dzinēja eļļa kravas automašīnām, autobusiem, būvniecības mašīnām,   pikapiem un vieglajām automašīnām ar dīzeļdegvielas dzinējiem. Var lietot arī automašīnās ar benzīna dzinējiem.... Apskatīt vairāk..