autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Hidrauliskās eļļas

ARNICA 104 FR

AGIP ARNICA 104/FR ir nedegoša hidrauliskā eļļa ar augstu viskozitātes indeksu un zemu sastingšanas temperatūru, kas atbilst rūpniecisko iekārtu hidraulisko sistēmu prasībām. Tā sastāv no glikola / ūdens šķīdumā papildus apstrādāta, lai novērstu koroziju. (ISO-L-HFC klasifikācija) ugunsizturība izstrādājumam ir būtiski saistāma ar tā ūdens saturu.... Apskatīt vairāk..

ARNICA P

AGIP ARNICA P ir uz minerālu bāzes veidota eļļa, kas īpaši paredzēta lietošanai Poclain iekārtās. To var izmantot arī visās hidrauliskajās sistēmās, kur nepieciešams šķidrums ar ļoti augstu viskozitātes indeksu un zemu sastingšanas temperatūru (ISO-L-HV klasifikācijas).... Apskatīt vairāk..

ARNICA S

AGIP ARNICA S sērijas ir bioloģiski noārdāmi sintētiskie šķidrumi kuri paredzēti iekārtās, kas īpaši pakļautas ugunsgrēka riskam vai pakļautas augsnes piesārņojuma riskam. Tās ir veidotas uz sintētiskajām bāzēm, kas sastāv no organiskajiem esteriem, kas apstrādāti ar speciālām papildus piedevām (ISO-L-HFDU klasifikācijas).... Apskatīt vairāk..

ARNICA

AGIP ARNICA eļļas ir uz naftas bāzes veidotas smērvielas, kas speciāli izstrādātas izmantošanai hidrauliskajās sistēmās, kurās nepieciešams šķidrums ar ļoti augstu viskozitātes indeksu un ļoti zemu sasalšanas temperatūru, lai nodrošinātu pareizu darbību (ISO-L-HV klasifikācija).... Apskatīt vairāk..

HIDROL GF

AGIP HYDROIL GF ir augstas kvalitātes hidraulisko eļļu produktu līnija, kas speciāli izstrādāta lietošanai visa veida hidrauliskajās sistēmās un iekārtās. Eļļas ir izstrādātas uz atlasītas parafīna pamatbāzes, kura papildus satur pretkorozijas, pretoksidēšanās un pretnodiluma piedevas.... Apskatīt vairāk..

OSO D

AGIP OSO D ir tīroša/disperģējoša veida hidrauliskais šķidrums. To iegūst no augsti rafinētas pamatbāzes, kas satur pretkorozijas, pretoksidēšanās, pretnodiluma tīrošas/disperģējoša tipa piedevas.... Apskatīt vairāk..

OSO S

AGIP OSO S ir augstas kvalitātes ātrfiltrējošu bezpelnu hidraulisko eļļu līnija, kas izstrādāta lietošanai visu veidu hidrauliskajās sistēmās un iekārtās, īpaši tajās, kur nepieciešami produkti ar ļoti augstu filtrējamību.  Eļļas ir izstrādātas uz atlasītas parafīna pamatbāzes, kura papildus satur pretkorozijas, pretoksidēšanās un pretnodiluma piedevas.... Apskatīt vairāk..

OSO

GIP OSO ir preču zīme priekš augstas kvalitātes hidraulisko eļļu līnijas, kas speciāli izstrādāta lietošanai visu veidu hidrauliskajās sistēmās un iekārtās. Eļļas ir izstrādātas uz atlasītas parafīna pamatbāzes, kuri apstrādāti ar "zema cinka līmeņa" tehnoloģiju, lai nodrošinātu augstu siltuma, oksidatīvo un hidrolīzes stabilitāti. Eļļas ir pieejamas plašā viskozitātes diapazonā, lai atbilstu visām praktiskajām prasībām. (OSO 15 un 22 klasifikācija ISO-L-FD;... Apskatīt vairāk..