autorizētais eļļu un
smērvielu izplatītājs
LV | RU

Kravas automašīnu līnija

Kravas auto eļļām ir plašs pielietojums, jo vairums no dīzeļdzinējiem ir atrodami ne tikai kravas automašīnās, bet arī traktortehnikas aprīkojumā. Šī produktu līnija pieprasa ārkārtīgi sarežģītus pētījumus attiecībā uz vides piesārņojumu.
Eni i-Sigma ir radīta pateicoties perfektam eni pieredzes savienojumam ar modernām tehnoloģijām. I-Sigma līnijas produkti paredzēti gan kravas automašīnām ar tradicionāliem dzinējiem, gan tādu automašīnu dzinējiem, kas radīti pēc jaunākajām tehnoloģijām.

Apskatīt i-Sigma produktu katalogu.

 i-Sigma top MS  i-Sigma Performance
7.png 8.png

Jaunākās paaudzes dzinējiem paredzētas eļļas, ja tie ir aprīkoti ar emisijas samazināšanas iekārtām. Veidotas ar augstākās sintētikas tehnoloģijām, labākas dzinēja aizsardzības un ilgāku iztukšošanās intervālu nodrošināšanai. .
Tradicionālo dzinēju labas aizsardzības un izturības nodrošināšanai veidotas eļļas.

Augstas veiktspējas līnija tradicionālajiem dzinējiem. I-Sigma performance garantē augstu aizsardzības līmeni un pagarina tā kalpošanas laiku.

i-Sigma Universal
9.png

Augstas veiktspējas eļļas, kas ir piemērotas izmantošanai ar dīzeļdzinējiem darbināmām kravas automašīnām, kā arī pasažieru automašīnām, tādēļ ir ideāli piemērotas personām, kurām pieder jaukts transportlīdzekļu parks.

Sintētiskās eļļas

Apskatīt vairāk..

Pussintētiskās eļļas

Apskatīt vairāk..

Minerālās eļļas

Apskatīt vairāk..

Transmisijas eļļas

Apskatīt vairāk..

Hidrauliskās eļļas

Apskatīt vairāk..

Smērvielas

Apskatīt vairāk..